AlfaMedica Silesia North to wielospecjalistyczne, prywatne centrum medyczne. W ramach obiektu znajduje się ponad 30 poradni specjalistycznych, Poradnia Medycyny Pracy, Pracownia Gastroskopii i Kolonoskopii. Posiadamy szerokie zaplecze diagnostyczne w zakresie badań laryngologicznych (badania słuchu, fiberoskopia), okulistycznych (badania OCT), neurologicznych (badania EMG), urologicznych oraz zabiegów biopsji cienko i gruboigłowej. Alfamedica to także Szpital Chirurgii Jednego Dnia w zakresie: chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, urologii (w tym zielony laser), okulistyki, laryngologii, chirurgii szczękowej. Na terenie placówki wykonywane są innowacyjne zabiegi ortopedyczne oparte na przeszczepie wyhodowanych komórek własnych (do odbudowy chrząstki kolana).

Na terenie ośrodka znajduje się również AlfaEstetica z chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną oraz zabiegami laserowej korekcji wzorku. Działa tu również Kompleksowe Centrum Stomatologii i Implantologii oparte na zabiegach wszczepiania implantów w pełnej nawigacji z podnoszeniem zatok szczękowych i odbudową kości.

Nasze centrum stawia na rozwój, profesjonalizm i komfort pacjenta, dlatego z każdym rokiem poszerzamy swoją ofertę i rozwijamy się podążając za rozwojem nowoczesnej medycyny.


LEKARZE

Profesor Jacek Gawrychowski

Profesor dr hab. n. med. Jacek Gawrychowski

Chirurg onkologiczny

lek. Piotr Paul

Patomorfolog

Krzysztof Kaczka echolaser guzki tarczycy

dr n. med. Krzysztof Kaczka

Chirurg, onkolog