AlfaMedica Silesia North to wielospecjalistyczne, prywatne centrum medyczne. W ramach obiektu znajduje się ponad 30 poradni specjalistycznych, Poradnia Medycyny Pracy, Pracownia Gastroskopii i Kolonoskopii. Posiadamy szerokie zaplecze diagnostyczne w zakresie badań laryngologicznych (badania słuchu, fiberoskopia), okulistycznych (badania OCT), neurologicznych (badania EMG), urologicznych oraz zabiegów biopsji cienko i gruboigłowej. Alfamedica to także Szpital Chirurgii Jednego Dnia w zakresie: chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, urologii (w tym zielony laser), okulistyki, laryngologii, chirurgii szczękowej. Na terenie placówki wykonywane są innowacyjne zabiegi ortopedyczne oparte na przeszczepie wyhodowanych komórek własnych (do odbudowy chrząstki kolana).

Na terenie ośrodka znajduje się również AlfaEstetica z chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, zabiegami laserowej korekcji wzorku oraz Treningiem EMS. Działa tu również Kompleksowe Centrum Stomatologii i Implantologii oparte na zabiegach wszczepiania implantów w pełnej nawigacji z podnoszeniem zatok szczękowych i odbudową kości.

Nasze centrum stawia na rozwój, profesjonalizm i komfort pacjenta, dlatego z każdym rokiem poszerzamy swoją ofertę i rozwijamy się podążając za rozwojem nowoczesnej medycyny.

LEKARZE

lek. Monika Supeł patomorfolog

lek. Monika Supeł

Patomorfolog

NAPISALI O NAS

Mamy zaszczyt poinformować, że portal MedOnet opublikował wywiad z naszym specjalistą – Panem doktorem Piotrem Paulem. Wywiad dotyczy szczegółów zabiegu leczenia łagodnych guzków tarczycy Echolaserem – kto kwalifikuje się do zabiegu, na czym on polega i in. Zachęcamy do zapoznania się z treścią a portalu MedOnet: 

https://www.medonet.pl/leczenie-guzkow-tarczycy-innowacyjnym-echolaserem,artykul,32339814.html

Dla Państwa wygody publikujemy także treść wywiadu

"Operacja bez skalpela" - wywiad z lek. Piotrem Paulem w Tygodniku Niedziela