AlfaMedica Silesia North to wielospecjalistyczne, prywatne centrum medyczne. W ramach obiektu znajduje się ponad 30 poradni specjalistycznych, Poradnia Medycyny Pracy, Pracownia Gastroskopii i Kolonoskopii. Posiadamy szerokie zaplecze diagnostyczne w zakresie badań laryngologicznych (badania słuchu, fiberoskopia), okulistycznych (badania OCT), neurologicznych (badania EMG), urologicznych oraz zabiegów biopsji cienko i gruboigłowej. Alfamedica to także Szpital Chirurgii Jednego Dnia w zakresie: chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, urologii (w tym zielony laser), okulistyki, laryngologii, chirurgii szczękowej, a także innowacyjne zabiegi ortopedyczne oparte na przeszczepie wyhodowanych komórek własnych (do odbudowy chrząstki kolana).

Na terenie ośrodka znajduje się również AlfaEstetica z chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, zabiegami laserowej korekcji wzorku oraz Treningiem EMS. Działa tu również Kompleksowe Centrum Stomatologii i Implantologii oparte na zabiegach wszczepiania implantów w pełnej nawigacji z podnoszeniem zatok szczękowych i odbudową kości.

Nasze centrum stawia na rozwój, profesjonalizm i komfort pacjenta, dlatego z każdym rokiem poszerzamy swoją ofertę i rozwijamy się podążając za rozwojem nowoczesnej medycyny.

LEKARZE

NAPISALI O NAS

medonet

Mamy zaszczyt poinformować, że portal MedOnet opublikował wywiad z naszym specjalistą – Panem doktorem Piotrem Paulem. Wywiad dotyczy szczegółów zabiegu leczenia łagodnych guzków tarczycy Echolaserem – kto kwalifikuje się do zabiegu, na czym on polega i in. Zachęcamy do zapoznania się z treścią a portalu MedOnet: 

https://www.medonet.pl/leczenie-guzkow-tarczycy-innowacyjnym-echolaserem,artykul,32339814.html

Dla Państwa wygody publikujemy także treść wywiadu