Portal MedOnet opublikował wywiad z naszym specjalistą

Leczenie guzków tarczycy innowacyjnym Echolaserem

medonet-Leczenie guzkow-tarczycy-innowacyjnym-Echolaserem

Medonet to portal wchodzący w skład Ringier Axel Springer Polska. Założony w 2010 roku, jest jednym z najdłużej funkcjonujących portali zdrowotnych w Polsce. Publikowane na portalu informacje poparte są sprawdzoną wiedzą medyczną zgodnie z zasadą Evidence Based Medicine (EBM), o czym świadczą ostatnie nagrody dla serwisu i jego zespołu. Serwis Medonet otrzymał honorowy tytuł Wielkiego Edukatora za „rzetelne informowanie Internautów o konieczności dbania o zdrowie – zgodnie z najnowszą wiedzą – oraz prezentowanie trudnych tematów medycznych w przystępny sposób”.

ZALETY ECHOLASERA

WSKAZANIA

Technologia ECHOLASER jest skierowana do pacjentów przede wszystkim ze zmianami łagodnymi w obrębie miąższu tarczycy oraz u których guzy są na tyle duże, że uciskają na naczynia krwionośne, powodują problemy z przełykaniem bądź widoczny efekt kosmetyczny.

Istnieje możliwość asystowania przy zabiegu lekarza kierującego. Wymaga to wcześniejszego ustalenia z administracją placówki. Naszym celem jest przekazanie rzetelnej informacji na temat procedury zabiegu, tak by dalsze leczenie pacjenta przebiegało płynnie i efektywnie.

REZULTATY

  • zmniejszenie objętości guzka tarczycy, a w rezultacie stopniowe i stałe ustępowanie objawów, w oparciu o proces laserowo indukowanej cytoredukcji (zmniejszenia masy i ilości komórek);

 

  • całkowita ablacja złośliwych guzów szyi, z zachowaniem wystarczającego marginesu bezpieczeństwa;

KONTROLA PO ZABIEGU

  • USG bezpośrednio po zabiegu (w cenie),
  • wizyta kontrolna w cenie zabiegu